برای شروع آماده هستید؟

مرحله 1: QUICKBOOKS "نمودار حسابها"

برای ویژگی ها: یک نمودار حساب کامل Quickbooks ایجاد کنید - حساب های g / l را در QuickBook ها تنظیم کنید تا با شماره های بودجه خود مطابقت داشته باشد. و توضیحات تمام خطوط بودجه باید به صورت حساب های "هزینه" در Quickbooks تنظیم شوند. همچنین باید حساب های بانکی و کارت اعتباری QuickBooks را برای حساب های بانکی و / یا کارت اعتباری واقعی ایجاد کنید که برای پرداخت ها استفاده می شود. همچنین باید حسابهای Petty Cash را تنظیم کنید. من معمولاً یک هدر تنظیم می کنم و برای هر شخص P.C حسابهای فرعی تنظیم می کنم. به این ترتیب می توانید ببینید که در هر زمان مشخص چقدر برجسته است. (FYI - "Petty Cash" برای اهداف QuickBooks یک نوع "بانک" محسوب می شود.)

- نکته: هنگامی که موارد خط بودجه خود را در QuickBooks تنظیم کردید تا با نرم افزار بودجه خود هماهنگ شوید ، از همان لیست ها می توانید بارها و بارها استفاده کنید - فقط "لیست موارد موجودی" و "نمودار حساب" را از فعلی صادر کنید. پرونده شرکت QB ، آن را روی دیسک سخت خود ذخیره کنید ، و هر دو لیست هر زمان که بخواهید پروژه جدیدی را تنظیم کنید ، نرم افزار حسابداری تولیدی می توانید به پرونده شرکت QuickBooks دیگری وارد کنید.

مهم: اگر شما روی یک ویژگی منحصر به فرد کار نمی کنید و شرکت های تولیدی خود را حل نمی کنید ، یعنی اگر مستندی درست می کنید ، محتوا می کنید یا برای استخدام کار می کنید ، می خواهید با استفاده از کلیدهای ساده "لیست ITEM" را در رابطه با QuickBooks JOB عملی استفاده کنید. ، تخمین ، سفارشات و غیره را خریداری کرده و از هزینه های استاندارد G&A برای سربار و هزینه های ثابت دفتر خود استفاده کنید. هزینه های تولید خود را از طریق هزینه شغلی QB با تنظیم مواردی که با بودجه شما مطابقت دارد انجام دهید (کادر "خدمات انجام شده توسط پیمانکار یا شریک زندگی" را علامت بزنید) و همان "موارد" را بر روی PO ، تخمین ها و معاملات خود قرار دهید. (QuickBooks یک برنامه انعطاف پذیر است و راه های زیادی برای استفاده از آن وجود دارد ، من یک گزینه را در اینجا توضیح می دهم اما لطفاً با من تماس بگیرید تا در مورد گزینه های دیگر صحبت کنید ، و من می توانم به شما کمک کنم بهترین راه حل را برای موقعیت خود پیدا کنید.)

مرحله 2: QUICKBOOKS "لیست ITEM"

لیست موارد موجودی Quickbooks را بر اساس شماره / توضیحات خط تنظیم کنید (در صورت درخواست "موجودی" نوع سرویس "را انتخاب کنید) تا مطابق با دسته بندی ها و زیرمجموعه های بودجه خود باشد.

- نکته: با وارد کردن شماره ها و توضیحات آیتم های خط در QuickBooks از طریق نرم افزار بودجه خود از طریق اکسل ، می توانید نمودار حساب ها و موارد موجودی خود را که در Quickbooks تنظیم شده است ، به طرز چشمگیری افزایش دهید. قبل از اینکه به Quickbooks وارد شود باید هر لیست کمی متفاوت در Excel قالب بندی شود ، اما در واقع هر دو لیست در حال آینه سازی خطوط در بودجه شما هستند:

تنظیم "موارد موجودی خدمات" امکان ایجاد تخمین و سفارشات خرید را فراهم می آورد. هر دو تخمین و سفارشات خرید "معاملات ارسال نشده" در QuickBooks هستند اما عملکرد گزارشگری واریانس Quickbooks را فعال می کنند.

هنگام تنظیم موارد QB خود ، روی جعبه ای که می گوید "خدمات انجام شده توسط یک پیمانکار یا شریک تجاری" کلیک کنید تا درآمد در مقابل ردیابی هزینه ها را فعال کنید و گزارش های تخمین زده شده را ایجاد کنید.

مرحله 3: بودجه (ها)

برای ردیابی چندین بودجه در یک پرونده شرکت QB ، شما می توانید بودجه پروژه خود را با استفاده از یک تخمین وارد کنید.

در ابتدا عادت به استفاده از این موارد QuickBooks می توانید در ابتدا ناامید کننده باشید اما به محض فهمیدن چگونگی کار به سرعت عادت می شود.

مرحله 4: سفارشات خریداری شده

سفارشات خرید خود را وارد کنید. (همچنین ممکن است وارد شوید اگر بعد از این واقعیت مجدداً برنامه خود را در QuickBooks ایجاد کنید و داده های زیادی را وارد کنید.) در Quickbooks ، خطوط سفارش خرید باید برای هر پرداخت در یک خط جداگانه PO تنظیم شود. شما باید هفتگی یا سایر پرداختهایی را که خط به صورت خط انجام می شود وارد کنید. به این ترتیب ، هر زمان پرداخت خط پرداخت می شود ، بنابراین Quickbooks می توانند مبلغ سفارش خرید پرداخت شده را در مقابل مبلغ بدهی خود محاسبه کنند.

مرحله 5: مناقصه / مناقصه / قرارداد

فاکتورهای فروشنده یا خدمه / محل / سایر موارد را وارد کنید (به عنوان "صورتحساب") علیه P.O آنها. انتخاب صحیح P.O. شماره و P.O. خط برای هر لایحه ای که وارد می کنید ، خطوط مناسب را در سفارشات خرید که قبلاً وارد کرده اید (در مرحله 3 بالا) بسته می شود ، اما باقی مانده ("پرداخت نشده") P.O. خطوط "باز" ​​خواهند ماند.

اگر از QuickBooks در زمان واقعی برای ردیابی / پرداخت هزینه های تولید استفاده می کنید ، در این مرحله ممکن است از Quickbooks برای پرداخت قبض هایی که در مرحله قبل وارد کرده اید استفاده کنید. اگر اتفاقاً پس از واقعیت در حال ثبت این معاملات هستید ، پرداختهایی را که قبوض وارد شده از طریق چک ، سیم ، بدهی و یا هزینه دریافت شده انجام داده اید به صورت دستی وارد کنید (برای فعالیت کارت اعتباری زیر را ببینید). اگر هنوز حساب بانکی و / یا کارت اعتباری برای ضبط پرداخت فروشنده یا خدمه / رایانه تنظیم نکرده اید ، قبل از وارد کردن هرگونه پرداخت ، باید آنها را در نمودارهای حساب خود تنظیم کنید.

نکته: اگر می خواهید از QuickBook ها برای مدیریت تولید خود در زمان واقعی استفاده کنید ، از قبل با سفارش سهام چک QuickBooks برنامه ریزی کنید ، بنابراین می توانید چک های خود را چاپ کرده و همزمان با کمترین تلاش آنها را مستقیماً در واقعیات QuickBooks خود قرار دهید. (من ترجیح می دهم از سهام چک به سبک Voucher استفاده کنید ، با هر یک چک

نرم افزار حسابداری ، ,quickbooks ,های ,تنظیم ,استفاده ,بودجه ,کنید ، ,را در ,خود را ,وارد کنید ,در quickbooks ,لیست موارد موجودیمنبع

بهترین نرم افزارهای حسابداری پیمانکاری در سال 1399

بهترین نرم افزار حسابداری فروشگاهی در سال 1399

نرم افزار حسابداری مشاغل کوچک برای سال 2020

بهترین نرم افزارهای حسابداری در سال 1399

بهترین نرم افزار حسابداری بازرگانی 2020

بهترین نرم افزار حسابداری تولیدی در سال 1399

نرم افزار حسابداری شرکتی چیست

مشخصات

آخرین جستجو ها

emohtava دهه فجر روزهای سربلندی ونشاط ایران اسلامی مبارک سفارش آنلاین نصب و اجرای آردواز ارزان سرا دانلود فایل اخبار بچه های بالا سایت تخصصی بازی و سرگرمی ایمنی -آتش نشانی -فایر 125 چاپ پاپ آپ دانش آموز دانا نوجوان توانا